Untitled-1

ÜSTÜN TESİSAT & ISI

Malatya’da kurulan firmamız Üstün Tesisat ve Isı, Malatya başta olmak üzere çevre illerde kendi alanındaki tecrübesi ile sunduğu hizmetlerde önemli düzeyde müşteri profiline ulaşmıştır. Elbette müşterilerimizin bize duyduğu güven bu başarıya ulaşmamızdaki en büyük etkendir. Üstün tesisat olarak bundan sonraki iş süreçlerinde de teknolojiyi takip ederek müşterilerimize nasıl daha iyi bir hizmet sunacağımızın bilincinde olacağız.
 
Malatya’da su tesisat, tıkanıklık açma ve kanal açma sektöründeki yılların verdiği tecrübemiz ve kullandığımız son teknoloji aletler ile müşterilere en hızlı ve kaliteli çözümü sunmaya gayret ediyoruz. Bu gayreti iş ağımızı genişleterek ve verdiğimiz hizmetlere her gün bir yenisi daha ekleyerek pekiştirme misyonuna erişeceğiz.
Sunulan bu amaç çerçevesinde, Malatya’da faaliyet gösteren firmamızın tesisat alanındaki iş kollarına hakimiyeti, hizmet vermiş olduğu yüzlerce müşterinin memnuniyeti ile daha üst seviyelere çıkmıştır. Firmamızın deneyimli kadrosu ile bu hedefler doğrultusunda sizlere en iyi ve en üstün hizmeti sunmaya devam edeceğini samimiyetle beyan ederiz. 
  Levent Cengil

Üstün Tesisat & Isı (Firma Yetkilisi)

 
d835e518-897e-4c2b-beb3-e0060c49b02a