Malatya-tıkanıklık-açma

Malatya Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanması oldukça sorun oluşturan ve sıkıcı bir durumdur. Gerek alaturka gerek klozet tuvaletlerin tıkanması sonrasında tıkanıklığın açılması için birçok farklı yöntem başvurulmaktadır. Ancak bu yöntemler bazen işe yararken çoğu zaman tuvalete ve döşeme boru sistemine zarar verilebilmektedir. Özellikle tuz ruhu gibi yakıcı özelliği bulunan kimyasalların kullanımına dikkat edilmediğinde borularda hasara neden olabilmektedir.

Tuvaletinizi kırdırmadan önce mutlaka bizimle görüşün!!

Tuvalet tıkanıklığı açmakta kullandığımız son teknoloji cihazlarımızın ucundaki kanca, tıkalı olan tuvaletinizin içerisinde ne varsa parçalar ve geri çeker. Tıkanıklığa neden olan ve geri gelmeyenleri de kanalizasyona doğru sürükler. Tüm yapılan bu işlemlerden sonra hattınız tertemiz olur.

ankara-tuvalet-tikanikligi-acma

Tıkanıklık ile yaşanılan en büyük sorunlardan birisi de banyo, mutfak ve lavabo atık su giderlerinin tıkanmasıdır Bu tür tıkanıklıklar da günlük hayatı sekteye uğratmakta ve sorun oluşturmaktadır. Kanal tıkanıklığı ve diğer birçok tıkanıklığın açılması yönünde kullandığımız teknolojik cihazlar ile malzemelere ve zemine hiçbir zarar vermeden çözüme kavuşturuyoruz. Tıkanıklık açma konusunda Malatya’da oldukça tecrübeye ve birikime sahibiz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz işler ve müşterilerden almış olduğumuz olumlu dönütler ile sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Eğer sizde evinizde veya işyerinizde tıkanıklık ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız bizi hemen aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz.

0534 678 4760

Öncelikle klozet ya da tuvalet tıkanıklıkları engellemenin ilk şartı iyi bir tesisatınızın olması gerekir. Tesisat altyapısında da olabilecek iyileştirme ve düzeltmeleri de yapmış olduğumuz ön test ve değerlendirmeler sonucunda sizlere bildiriyoruz.